DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ TC Drumul Taberei / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Tenis Club by the Lake

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A / Tenis Club by the Lake - langa cherhanaua Ancora Herastrau / Hard Work - blvd. Drumul Taberei 130-132, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289 / Tennis Club by the lake: 0745633955 / Hard Work: 0721197867
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Cristian Miu3-06-036-15
Serban Barbu2-14-232-22
Sirbu Marian1-22-523-36
George Onea0-31-622-40
Serban Barbu     6-2 6-2
          08-07 Luni 20:00, ARCUL DE TRIUMF
Sirbu Marian
(3)George Onea     4-6 2-6
          09-07 Marti nu inainte de 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Serban Barbu
Serban Barbu     4-6 4-6
          10-07 Miercuri nu inainte de 21:00, ARCUL DE TRIUMF
(1)Cristian Miu
Sirbu Marian 6-4 4-6 6-2
          04-07 Joi 21:30, GREEN TECH
(3)George Onea
(1)Cristian Miu     6-1 6-2
          17-07 Miercuri 19:30, ARCUL DE TRIUMF
Sirbu Marian
(1)Cristian Miu     6-2 6-2
          06-07 Sambata nu inainte de 21:00, GREEN TECH
(3)George Onea
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Costea Noni3-04-128-16
Catalinoiu Marian1-23-426-32
Catalin Mititelu1-22-217-18
Bogdan Chirvase1-22-424-29
Bogdan Chirvase     5-7 1-6
          06-07 Sambata 08:00, Hard Work
Catalin Mititelu
(4)Catalinoiu Marian     0-6 4-6
          05-07 Vineri 20:00, GREEN TECH
Bogdan Chirvase
Bogdan Chirvase     2-6 4-6
          04-07 Joi 21:00, Hard Work
(2)Costea Noni
Catalin Mititelu     4-6 0-6
          07-07 Duminica 19:00, GREEN TECH
(4)Catalinoiu Marian
(2)Costea Noni WO
          03-07 Miercuri 21:00, GREEN TECH
Catalin Mititelu
(2)Costea Noni     6-1 4-6 6-3
          08-07 Luni 19:00, Hard Work
(4)Catalinoiu Marian