DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Entry
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Iulia Roman2-15-234-28
Michele Giove2-14-229-22
Anca Teodoroiu2-14-333-30
Iancu Iulia0-30-621-37
Iancu Iulia     3-6 4-6
          07-07 Duminica 19:00, ARCUL DE TRIUMF
Michele Giove
(3)Iulia Roman     6-3 6-3
          11-07 Joi 21:00, Hard Work
Iancu Iulia
Iancu Iulia     3-6 5-7
          08-07 Luni 21:00, Tenis Club Drumul Taberei
(1)Anca Teodoroiu
Michele Giove     2-6 3-6
          06-07 Sambata nu inainte de 21:00, ARCUL DE TRIUMF
(3)Iulia Roman
(1)Anca Teodoroiu     1-6 2-6
          05-07 Vineri 20:00, Tenis Club Drumul Taberei
Michele Giove
(1)Anca Teodoroiu     6-1 5-7 6-2
          12-07 Vineri nu inainte de 19:00
(3)Iulia Roman
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Bogdan Dinica3-06-143-23
Cristian Chiuta2-15-239-29
Eduard Mateescu1-22-525-37
Soptareanu Alexandru0-31-623-41
Soptareanu Alexandru 0-6 6-7
          07-07 Duminica 19:00, ARCUL DE TRIUMF
Bogdan Dinica
(4)Eduard Mateescu     6-3 4-6 6-3
          06-07 Sambata 19:00, ARCUL DE TRIUMF
Soptareanu Alexandru
Soptareanu Alexandru     2-6 3-6
          04-07 Joi 21:00, Tenis Club Drumul Taberei
(2)Cristian Chiuta
Bogdan Dinica     6-2 6-1
          09-07 Marti 19:30, ARCUL DE TRIUMF
(4)Eduard Mateescu
(2)Cristian Chiuta     3-6 7-6 4-6
          11-07 Joi 21:30, GREEN TECH
Bogdan Dinica
(2)Cristian Chiuta     6-1 7-5
          05-07 Vineri 20:00, Tenis Club Drumul Taberei
(4)Eduard Mateescu