DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Stelar
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Buciu Decebal3-06-038-25
Luca Moldoveanu2-14-230-22
JUNG Jihun1-22-424-28
K K0-30-621-38
Kassab Andrei     1-6 4-6
          10-07 Miercuri 21:00, GREEN TECH
Luca Moldoveanu
(3)Buciu Decebal 7-6 7-6
          08-07 Luni 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Kassab Andrei
Kassab Andrei 3-6 1-6
          07-07 Duminica nu inainte de 21:00, ARCUL DE TRIUMF
(1)JUNG Jihun
Luca Moldoveanu 4-6 2-6
          05-07 Vineri 09:30, GREEN TECH
(3)Buciu Decebal
(1)JUNG Jihun     1-6 4-6
          13-07 Sambata nu inainte de 21:00
Luca Moldoveanu
(1)JUNG Jihun 4-6 3-6
          06-07 Sambata nu inainte de 21:00, ARCUL DE TRIUMF
(3)Buciu Decebal
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Eduard Stoian3-04-025-13
Jinga Gabriel2-14-025-14
Nelu Pilaf1-22-424-32
Mircea Netea0-30-623-38
Jinga Gabriel 6-3 7-6
          08-07 Luni 09:30, GREEN TECH
Mircea Netea
(4)Nelu Pilaf 2-6 3-6
          07-07 Duminica nu inainte de 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Jinga Gabriel
Jinga Gabriel WO
          03-07 Miercuri 21:30, Tenis Club Drumul Taberei
(2)Eduard Stoian
Mircea Netea     5-7 2-6
          05-07 Vineri nu inainte de 21:00, Hard Work
(4)Nelu Pilaf
(2)Eduard Stoian     6-3 6-4
          09-07 Marti 19:00, Hard Work
Mircea Netea
(2)Eduard Stoian     7-5 6-1
          07-07 Duminica 08:00, Hard Work
(4)Nelu Pilaf