DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ TC Drumul Taberei / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Tenis Club by the Lake

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A / Tenis Club by the Lake - langa cherhanaua Ancora Herastrau / Hard Work - blvd. Drumul Taberei 130-132, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289 / Tennis Club by the lake: 0745633955 / Hard Work: 0721197867
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Catalin Petcu3-06-139-19
Mihai Mocanu1-24-437-42
Radu Cosmin1-22-426-31
Cosmin Gageanu1-22-529-39
Mihai Mocanu     3-6 7-6 5-7
          10-07 Miercuri 19:30, ARCUL DE TRIUMF
Cosmin Gageanu
(3)Radu Cosmin 2-6 6-7
          08-07 Luni nu inainte de 21:30, Tenis Club Drumul Taberei
Mihai Mocanu
Mihai Mocanu     6-3 3-6 0-6
          04-07 Joi 21:30, GREEN TECH
(1)Catalin Petcu
Cosmin Gageanu     4-6 2-6
          06-07 Sambata nu inainte de 09:30, Hard Work
(3)Radu Cosmin
(1)Catalin Petcu     6-1 6-3
          11-07 Joi 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Cosmin Gageanu
(1)Catalin Petcu     6-2 6-4
          07-07 Duminica 19:00, GREEN TECH
(3)Radu Cosmin
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Razvan-Andrei Burtan3-05-344-32
Dumitrescu Vlad2-15-342-35
Adi Ionita1-23-432-32
Paun Gheorghe0-32-519-38
Razvan-Andrei Burtan     4-6 4-0 ab
          07-07 Duminica nu inainte de 21:00, GREEN TECH
Paun Gheorghe
(4)Adi Ionita     7-5 1-6 6-7
          09-07 Marti 21:00, GREEN TECH
Razvan-Andrei Burtan
Razvan-Andrei Burtan     6-7 6-2 6-3
          07-07 Duminica nu inainte de 09:30, GREEN TECH
(2)Dumitrescu Vlad
Paun Gheorghe     0-6 2-6
          08-07 Luni nu inainte de 21:30, ARCUL DE TRIUMF
(4)Adi Ionita
(2)Dumitrescu Vlad     6-7 6-4 6-0
          06-07 Sambata nu inainte de 09:30, Hard Work
Paun Gheorghe
(2)Dumitrescu Vlad     6-4 6-2
          04-07 Joi 21:30, GREEN TECH
(4)Adi Ionita