DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Haris Eduard / Razvan Bratu3-06-139-26
Catalin Rulea / Marin Ivana2-12-217-17
Dumitrescu Vlad / Panturu Radu1-23-431-31
Alexandru Doru Arsu / Cosmin Gageanu0-30-411-24
Alexandru Doru Arsu / Cosmin Gageanu      WO
          10-07 Miercuri nu inainte de 21:30, ARCUL DE TRIUMF
Catalin Rulea / Marin Ivana
Dumitrescu Vlad / Panturu Radu      6-1 6-3
          29-06 Sambata nu inainte de 09:30, Tenis Club Drumul Taberei
Alexandru Doru Arsu / Cosmin Gageanu
Alexandru Doru Arsu / Cosmin Gageanu      4-6 3-6
          28-06 Vineri 20:00, ARCUL DE TRIUMF
Haris Eduard / Razvan Bratu
Catalin Rulea / Marin Ivana      6-3 6-2
          02-07 Marti 19:30, ARCUL DE TRIUMF
Dumitrescu Vlad / Panturu Radu
Haris Eduard / Razvan Bratu      6-1 6-4
          01-07 Luni nu inainte de 19:00, Hard Work
Catalin Rulea / Marin Ivana
Haris Eduard / Razvan Bratu      3-6 6-4 6-4
          02-07 Marti nu inainte de 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Dumitrescu Vlad / Panturu Radu
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Munteanu Constantin / Stanciuc Matei3-04-024-5
Popescu Cristian Aurica / Marius Chelaru2-12-012-6
Iacob Gheorghe Cristian / Brener Octavian1-22-214-14
Nicolae Cristescu / Andreea Albotă0-30-611-36
Popescu Cristian Aurica / Marius Chelaru      6-2 6-4
          29-06 Sambata nu inainte de 21:00, DINAMO
Nicolae Cristescu / Andreea Albotă
Munteanu Constantin / Stanciuc Matei WO
          30-06 Duminica 19:00, DINAMO
Popescu Cristian Aurica / Marius Chelaru
Popescu Cristian Aurica / Marius Chelaru WO
          29-06 Sambata 08:00, Tenis Club Drumul Taberei
Iacob Gheorghe Cristian / Brener Octavian
Nicolae Cristescu / Andreea Albotă      2-6 1-6
          22-06 Sambata 19:00, GREEN TECH
Munteanu Constantin / Stanciuc Matei
Iacob Gheorghe Cristian / Brener Octavian 6-1 6-1
          23-06 Duminica 19:00, GREEN TECH
Nicolae Cristescu / Andreea Albotă
Iacob Gheorghe Cristian / Brener Octavian      2-6 0-6
          24-06 Luni 19:00, DINAMO
Munteanu Constantin / Stanciuc Matei