DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Carmen Bratucu / Anca Teodoroiu3-04-024-10
Popescu Cristian Aurica / Alexandru Popescu2-14-231-24
Eduard Mateescu / Marian Iancu1-22-420-31
Cosmin Gurau / Vilcescu Ciprian0-30-415-25
Carmen Bratucu / Anca Teodoroiu      6-4 6-3
          23-06 Duminica nu inainte de 21:00, GREEN TECH
Popescu Cristian Aurica / Alexandru Popescu
Cosmin Gurau / Vilcescu Ciprian WO
          28-06 Vineri 20:00, ARCUL DE TRIUMF
Carmen Bratucu / Anca Teodoroiu
Carmen Bratucu / Anca Teodoroiu      6-1 6-2
          28-06 Vineri nu inainte de 21:30, ARCUL DE TRIUMF
Eduard Mateescu / Marian Iancu
Popescu Cristian Aurica / Alexandru Popescu      6-4 6-4
          24-06 Luni 20:30, ARCUL DE TRIUMF
Cosmin Gurau / Vilcescu Ciprian
Eduard Mateescu / Marian Iancu      2-6 2-6
          25-06 Marti 20:00, ARCUL DE TRIUMF
Popescu Cristian Aurica / Alexandru Popescu
Eduard Mateescu / Marian Iancu      6-2 7-5
          27-06 Joi 19:30, ARCUL DE TRIUMF
Cosmin Gurau / Vilcescu Ciprian
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Scinteia Gabriel / Ciprian Borodescu3-06-037-17
Catalin Rotaru / Iulia Roman2-14-335-33
Boccalini Ralph / Michele Giove1-22-525-34
Dica Alexandru / Bogdan Dinica0-32-630-43
Boccalini Ralph / Michele Giove 1-6 6-3 6-0
          26-06 Miercuri 21:00, DINAMO
Dica Alexandru / Bogdan Dinica
Scinteia Gabriel / Ciprian Borodescu      6-3 6-3
          23-06 Duminica nu inainte de 21:00, DINAMO
Boccalini Ralph / Michele Giove
Boccalini Ralph / Michele Giove      1-6 5-7
          01-07 Luni 21:00, Tenis Club Drumul Taberei
Catalin Rotaru / Iulia Roman
Dica Alexandru / Bogdan Dinica      0-6 6-7
          22-06 Sambata 19:00, GREEN TECH
Scinteia Gabriel / Ciprian Borodescu
Catalin Rotaru / Iulia Roman      7-5 4-6 6-4
          28-06 Vineri 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Dica Alexandru / Bogdan Dinica
Catalin Rotaru / Iulia Roman      3-6 2-6
          30-06 Duminica nu inainte de 19:00
Scinteia Gabriel / Ciprian Borodescu