DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) Valentin Sava /
Ioan Barbulescu
                        
                                
             
27-06 Joi 21:00
ARCUL DE TRIUMF  
3-6 7-5 6-4
Radu Chiriac /
Cristian Chiriac
                  
  Brener Octavian /
Iacob Gheorghe Cristian
                              
       
27-06 Joi 21:00
ARCUL DE TRIUMF
WO
Radu Chiriac /
Cristian Chiriac
                        
  Radu Chiriac /
Cristian Chiriac
                              
                   
23-07 Marti 19:00
GREEN TECH   
7-6 6-1
Marius Chelaru /
Popescu Cristian Aurica
            
                                
        Marius Chelaru /
Popescu Cristian Aurica
                        
                                
             
08-07 Luni nu inainte de 21:00
WO
Marius Chelaru /
Popescu Cristian Aurica
                  
                                
        Robert Cocea /
Balasa Laurentiu
                        
                               
                                
                                
       (2) Marcu Bucur Lavinia Florinda /
Alexandru Bogdan Antoniu
                        
                                
             
05-08 Luni 21:30
GREEN TECH   
7-5 6-7 7-6
Marius Dima /
Catalin Rotaru
                  
  Marius Dima /
Catalin Rotaru
                              
       
22-07 Luni 20:00
ARCUL DE TRIUMF  
2-6 6-4 7-6
Marius Dima /
Catalin Rotaru
                        
  Petcu Vasile /
Munteanu Constantin
                              
                   
15-08 Joi 21:00
ARCUL DE TRIUMF  
6-2 6-3
Haris Eduard /
Razvan Bratu
            
                                
        Haris Eduard /
Razvan Bratu
                        
                                
             
16-07 Marti 20:30
ARCUL DE TRIUMF  
6-7 6-4 6-0
Haris Eduard /
Razvan Bratu
                  
  Cosmin Gageanu /
Alexandru Doru Arsu
                              
       
28-06 Vineri 21:30
ARCUL DE TRIUMF  
6-3 6-2
Cristian Florin Caprita /
Daniel Lapadat
                        
  Cristian Florin Caprita /
Daniel Lapadat