DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) Catalinoiu Marian /
Leonard Cristescu
                        
                                
             
22-06 Sambata 08:00
GREEN TECH   
6-0 3-6 6-1
(1) Catalinoiu Marian /
Leonard Cristescu
                  
  Sirbu Marian /
Marcel Stefan
                              
       
18-06 Marti 21:00
DINAMO   
6-3 6-3
Tudor Cristian /
Ioan Barbulescu
                        
  Tudor Cristian /
Ioan Barbulescu
                              
                   
24-06 Luni 19:30
DINAMO   
7-5 6-2
Razvan Bratu /
Marcu Bucur Lavinia Florinda
            
                                
        Razvan Bratu /
Marcu Bucur Lavinia Florinda
                        
                                
             
19-06 Miercuri 20:30
ARCUL DE TRIUMF  
6-7 6-2 6-1
Razvan Bratu /
Marcu Bucur Lavinia Florinda
                  
                                
        Daniel Vlasceanu /
Radulescu Leonard
                        
                         
08-07 Luni 21:30
GREEN TECH   
7-6 6-2
(2) Catalin Rotaru /
Daniel Iurasc
      
                                
                                
       (2) Catalin Rotaru /
Daniel Iurasc
                        
                                
             
23-06 Duminica 19:00
DINAMO   
6-4 6-3
(2) Catalin Rotaru /
Daniel Iurasc
                  
                                
        Iancu Serban /
Silviu Patrascoiu
                        
                                
                   
05-07 Vineri nu inainte de 21:30
Tenis Club Drumul Taberei   
6-4 6-3
(2) Catalin Rotaru /
Daniel Iurasc
            
                                
        ROMEO MOISE /
Alexandru Doru Arsu
                        
                                
             
19-06 Miercuri nu inainte de 21:00
ARCUL DE TRIUMF  
2-6 6-4 6-1
Cristian Miu /
Robert Cocea
                  
                                
        Cristian Miu /
Robert Cocea