DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupe
Locul 2: medalii

In plus, echipa castigatoare a acestui turneu va putea participa in perioada 22 mai- 08 iunie 2019 la un turneu final alaturi de celelalte 24 de echipe castigatoare ale etapelor din serie. Cele 24 de echipe vor fi impartite in grupe de cate 4 echipe si vor juca fiecare cu fiecare urmand ca cele mai bune 2 din fiecare grupa plus cele mai bune 4 ocupante ale locului 3 din cele 6 grupe sa joace apoi pe un tablou eliminatoriu de 16 jucatori.

Castigatoarea turneului final va primi ca premiu o excursie la Roma Foro Italico 2020 sau la Londra Nitto ATP Finals 2020 ( cazare pentru 2 nopti, avion si intrare la meciuri intr-o anumita zi). Cei ce nu vor sa mearga intr-o astfel de excursie pot opta pentru 900 de lei in cosul virtual de jucator (1800 de echipa) sau pentru un voucher Tecnifibre in valoare de 900 de lei de jucator (1800 de echipa). care va putea fi utilizat pe site-ul www.tecni-tenis.ro.

Excursia nu e transferabila unei alte persoane. Nu se pot oferi bani cash ca premiu.  

Locul 2 la acest turneu final va castiga un abonament de 10 sedinte de kinetoterapie la clinica CentroKinetic. 

Aceste premii vor fi valabile doar pentru tablouri de minim 8 echipe. 

Premii pentru tablou de 7 echipe:

Locul 1: voucher Tecnifibre (https://tecni-tenis.ro/de 1100 de lei / echipa sau 1100 de lei in cos + cupe;
Locul 2: 2 seturi de mingi Dunlop Fort All Court / echipa + medalii. 

Premii pentru tablou de 6 echipe:
 
Locul 1: voucher Tecnifibre (https://tecni-tenis.ro/) de 900 de lei / echipa sau 900 de lei in cos + cupe;
Locul 2: 2 seturi de mingi Dunlop Fort All Court / echipa + medalii. 

Taxa la acest turneu final va fi de 290 de lei de echipa, adica 145 de lei de jucator. 

<span 13px;"="">Pentru a putea participa la turneul final, un jucator trebuie sa fi jucat minim 2 turnee in seria de 24. 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Marius Chelaru2-04-129-21
Ilina Florin1-13-226-21
Martinescu Dragos0-20-412-25
Martinescu Dragos     1-6 6-7
          12-06 Miercuri 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Marius Chelaru
Marius Chelaru     6-4 4-6 6-4
          15-06 Sambata nu inainte de 21:00, GREEN TECH
(1)Ilina Florin
(1)Ilina Florin     6-3 6-2
          16-06 Duminica nu inainte de 21:00, GREEN TECH
Martinescu Dragos
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Vlad Bobeica2-04-131-22
Traian Radu1-12-223-20
Cristian Popescu0-21-417-29
Cristian Popescu     7-5 1-6 3-6
          15-06 Sambata 19:00, GREEN TECH
Vlad Bobeica
Vlad Bobeica     7-6 7-5
          12-06 Miercuri nu inainte de 19:30, DINAMO
(2)Traian Radu
(2)Traian Radu     6-3 6-3
          16-06 Duminica 19:00, DINAMO
Cristian Popescu
Green Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Dragne Horatiu Gabriel2-04-025-16
Velicu-Dordea Andrei1-12-215-12
Vlad Basca0-20-410-22
Dragne Horatiu Gabriel     6-3 6-3
          15-06 Sambata 08:00, Tenis Club Drumul Taberei
Velicu-Dordea Andrei
Velicu-Dordea Andrei     6-0 3-0 ab
          14-06 Vineri nu inainte de 19:30, DINAMO
(3)Vlad Basca
(3)Vlad Basca     4-6 6-7
          16-06 Duminica nu inainte de 21:00, DINAMO
Dragne Horatiu Gabriel
Yellow Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Panturu Radu2-04-025-14
Razvan Radulescu1-12-221-21
Marian Iancu0-20-414-25
Marian Iancu 4-6 2-6
          13-06 Joi 19:00, DINAMO
Panturu Radu
Panturu Radu 7-5 6-3
          15-06 Sambata nu inainte de 09:00, Tenis Club Drumul Taberei
(4)Razvan Radulescu
(4)Razvan Radulescu 7-6 6-2
          14-06 Vineri 12:00, GREEN TECH
Marian Iancu