DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Marius Chelaru / Popescu Cristian Aurica2-15-341-34
Munteanu Constantin / Petcu Vasile2-14-337-29
Cristian Chiriac / Radu Chiriac2-14-337-31
Chiriliuc Corneliu / Brateanu Silviu Dragos0-32-626-47
Cristian Chiriac / Radu Chiriac      6-1 6-7 6-2
          29-05 Miercuri 21:00, Tenis Club Drumul Taberei
Chiriliuc Corneliu / Brateanu Silviu Dragos
Munteanu Constantin / Petcu Vasile      4-6 5-7
          05-06 Miercuri 21:00, DINAMO
Cristian Chiriac / Radu Chiriac
Cristian Chiriac / Radu Chiriac      2-6 4-6
          07-06 Vineri 20:30, ARCUL DE TRIUMF
Marius Chelaru / Popescu Cristian Aurica
Chiriliuc Corneliu / Brateanu Silviu Dragos      0-6 4-6
          31-05 Vineri 19:00, DINAMO
Munteanu Constantin / Petcu Vasile
Marius Chelaru / Popescu Cristian Aurica      5-7 6-2 6-3
          01-06 Sambata nu inainte de 14:00, DINAMO
Chiriliuc Corneliu / Brateanu Silviu Dragos
Marius Chelaru / Popescu Cristian Aurica      4-6 6-4 2-6
          09-06 Duminica 17:00, GREEN TECH
Munteanu Constantin / Petcu Vasile