DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Expert
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Radu Ghidel / Ghidel Iulian3-04-126-17
Geanta Cristian / Catalin Rotaru2-13-225-20
Lefter Paul / Silviu Ulici1-20-24-12
Daniel Grava / Panturu Radu0-30-26-12
Daniel Grava / Panturu Radu WO
          04-06 Marti 19:00, DINAMO
Lefter Paul / Silviu Ulici
Radu Ghidel / Ghidel Iulian WO
          30-05 Joi 19:00, DINAMO
Daniel Grava / Panturu Radu
Daniel Grava / Panturu Radu      4-6 2-6
          03-06 Luni 20:00, DINAMO
Geanta Cristian / Catalin Rotaru
Lefter Paul / Silviu Ulici      3-6 1-6
          30-05 Joi nu inainte de 21:00, DINAMO
Radu Ghidel / Ghidel Iulian
Geanta Cristian / Catalin Rotaru WO
          02-06 Duminica nu inainte de 12:00, Tenis Club Drumul Taberei
Lefter Paul / Silviu Ulici
Geanta Cristian / Catalin Rotaru      3-6 6-2 4-6
          31-05 Vineri nu inainte de 20:00, ARCUL DE TRIUMF
Radu Ghidel / Ghidel Iulian
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Marius-Vlad Stefanescu / Sabina Cojanu3-02-115-15
Alexandru Bogdan Antoniu / Razvan Bratu2-15-030-11
Tiberiu Purdea / Cezar Ganea1-22-423-32
Voicu Nicolae / Raduica Silviu0-30-414-24
Alexandru Bogdan Antoniu / Razvan Bratu      6-2 6-0
          06-06 Joi 19:00, ARCUL DE TRIUMF
Tiberiu Purdea / Cezar Ganea
Marius-Vlad Stefanescu / Sabina Cojanu 2-6 ab
          24-06 Luni nu inainte de 21:00
Alexandru Bogdan Antoniu / Razvan Bratu
Alexandru Bogdan Antoniu / Razvan Bratu      6-3 6-4
          05-06 Miercuri 20:00, GREEN TECH
Voicu Nicolae / Raduica Silviu
Tiberiu Purdea / Cezar Ganea      6-7 3-6
          06-06 Joi nu inainte de 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Marius-Vlad Stefanescu / Sabina Cojanu
Voicu Nicolae / Raduica Silviu      3-6 4-6
          08-06 Sambata 12:00, GREEN TECH
Tiberiu Purdea / Cezar Ganea
Voicu Nicolae / Raduica Silviu WO Marius-Vlad Stefanescu / Sabina Cojanu