DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Cristian Miu / Robert Cocea2-15-343-33
Iancu Serban / Silviu Patrascoiu2-14-331-29
Sirbu Marian / Marcel Stefan1-24-437-37
Carmen Bratucu / BOGDAN Andrei1-22-529-41
Sirbu Marian / Marcel Stefan 6-3 3-6 4-6
          09-06 Duminica nu inainte de 20:00, GREEN TECH
Iancu Serban / Silviu Patrascoiu
Carmen Bratucu / BOGDAN Andrei      2-6 5-7
          02-06 Duminica 12:00, DINAMO
Sirbu Marian / Marcel Stefan
Sirbu Marian / Marcel Stefan      6-3 4-6 1-6
          01-06 Sambata 08:30, Tenis Club Drumul Taberei
Cristian Miu / Robert Cocea
Iancu Serban / Silviu Patrascoiu      6-3 6-1
          11-06 Marti 21:00, GREEN TECH
Carmen Bratucu / BOGDAN Andrei
Cristian Miu / Robert Cocea      6-1 6-3
          30-05 Joi 21:30, Tenis Club Drumul Taberei
Iancu Serban / Silviu Patrascoiu
Cristian Miu / Robert Cocea      7-5 5-7 4-6
          05-06 Miercuri nu inainte de 21:30, TRACIA
Carmen Bratucu / BOGDAN Andrei
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Catalin Rotaru / Daniel Iurasc3-04-126-20
MOISE ROMEO / Alexandru Doru Arsu2-13-227-18
Nicolae Andrei / Radulescu Vlad1-20-49-24
Boccalini Ralph / Munteanu Constantin0-30-00-0
Catalin Rotaru / Daniel Iurasc      7-6 1-6 6-3
          30-05 Joi 21:30, Tenis Club Drumul Taberei
MOISE ROMEO / Alexandru Doru Arsu
Boccalini Ralph / Munteanu Constantin WO
          02-06 Duminica 18:00, Tenis Club Drumul Taberei
Catalin Rotaru / Daniel Iurasc
Catalin Rotaru / Daniel Iurasc      6-2 6-3
          05-06 Miercuri nu inainte de 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Nicolae Andrei / Radulescu Vlad
MOISE ROMEO / Alexandru Doru Arsu WO
          01-06 Sambata 12:00, DINAMO
Boccalini Ralph / Munteanu Constantin
Nicolae Andrei / Radulescu Vlad      2-6 2-6
          07-06 Vineri 21:00, ARCUL DE TRIUMF
MOISE ROMEO / Alexandru Doru Arsu
Nicolae Andrei / Radulescu Vlad WO
          06-06 Joi 21:00, DINAMO
Boccalini Ralph / Munteanu Constantin