DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Expert
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Stoicea Razvan / Petre Adrian2-15-238-31
Patric Legea / Alin Latu2-14-232-30
Paul Lascu / Marian Iancu2-14-339-32
Mihai Tudor / Voinoveanu Viorel0-30-621-37
Patric Legea / Alin Latu      6-4 6-4
          01-06 Sambata nu inainte de 18:00, Tenis Club Drumul Taberei
Mihai Tudor / Voinoveanu Viorel
Stoicea Razvan / Petre Adrian      6-4 6-3
          09-06 Duminica nu inainte de 19:00, GREEN TECH
Patric Legea / Alin Latu
Patric Legea / Alin Latu      6-4 7-6
          02-06 Duminica nu inainte de 21:00, DINAMO
Paul Lascu / Marian Iancu
Mihai Tudor / Voinoveanu Viorel      5-7 2-6
          08-06 Sambata nu inainte de 18:00
Stoicea Razvan / Petre Adrian
Paul Lascu / Marian Iancu 6-4 6-2
          02-06 Duminica nu inainte de 16:00, Tenis Club Drumul Taberei
Mihai Tudor / Voinoveanu Viorel
Paul Lascu / Marian Iancu 7-6 4-6 6-1
          05-06 Miercuri 21:00, GREEN TECH
Stoicea Razvan / Petre Adrian
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Bogdan Timariu / Dolan Cristian3-06-143-31
Baluta Claudiu Alexandru / Iancu Iulia2-14-338-36
Tiberiu Marinescu / Dan Catalin Gradinaru1-23-430-30
Catalin Rulea / Adi Ionita0-31-628-42
Baluta Claudiu Alexandru / Iancu Iulia      5-7 6-7
          19-06 Miercuri nu inainte de 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Bogdan Timariu / Dolan Cristian
Catalin Rulea / Adi Ionita      6-7 3-6
          03-06 Luni 20:00, DINAMO
Baluta Claudiu Alexandru / Iancu Iulia
Baluta Claudiu Alexandru / Iancu Iulia      6-3 2-6 6-4
          02-06 Duminica nu inainte de 18:00, Tenis Club Drumul Taberei
Tiberiu Marinescu / Dan Catalin Gradinaru
Bogdan Timariu / Dolan Cristian      6-4 4-6 7-5
          18-06 Marti 20:30, DINAMO
Catalin Rulea / Adi Ionita
Tiberiu Marinescu / Dan Catalin Gradinaru      4-6 1-6
          02-06 Duminica 16:00, Tenis Club Drumul Taberei
Bogdan Timariu / Dolan Cristian
Tiberiu Marinescu / Dan Catalin Gradinaru 6-1 6-3
          01-06 Sambata 16:00, Tenis Club Drumul Taberei
Catalin Rulea / Adi Ionita