DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Razvan Bratu / Marcu Bucur Lavinia Florinda3-04-129-17
Ioan Barbulescu / Tudor Cristian2-14-441-39
Sabina Cojanu / Ruxandra Cojanu1-24-434-43
Nicolae-Gabriel Gorunescu / Cezar Ganea0-31-422-27
Nicolae-Gabriel Gorunescu / Cezar Ganea      4-6 6-2 5-7
          02-06 Duminica 08:00, Tenis Club Drumul Taberei
Ioan Barbulescu / Tudor Cristian
Razvan Bratu / Marcu Bucur Lavinia Florinda WO
          01-06 Sambata nu inainte de 20:30, DINAMO
Nicolae-Gabriel Gorunescu / Cezar Ganea
Nicolae-Gabriel Gorunescu / Cezar Ganea      3-6 4-6
          05-06 Miercuri nu inainte de 21:30, TRACIA
Sabina Cojanu / Ruxandra Cojanu
Ioan Barbulescu / Tudor Cristian      3-6 4-6
          02-06 Duminica nu inainte de 10:00, Tenis Club Drumul Taberei
Razvan Bratu / Marcu Bucur Lavinia Florinda
Sabina Cojanu / Ruxandra Cojanu      7-6 0-6 5-7
          11-06 Marti 21:00, GREEN TECH
Ioan Barbulescu / Tudor Cristian
Sabina Cojanu / Ruxandra Cojanu      7-5 2-6 1-6
          06-06 Joi 21:00, GREEN TECH
Razvan Bratu / Marcu Bucur Lavinia Florinda
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Catalinoiu Marian / Leonard Cristescu3-06-036-11
Daniel Vlasceanu / Radulescu Leonard2-14-330-27
Cosmin Gurau / Bogdan Tersanski1-23-428-34
Scinteia Gabriel / Ciprian Borodescu0-30-614-36
Daniel Vlasceanu / Radulescu Leonard      2-6 6-4 6-3
          12-06 Miercuri nu inainte de 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Cosmin Gurau / Bogdan Tersanski
Scinteia Gabriel / Ciprian Borodescu      1-6 1-6
          30-05 Joi 21:00, GREEN TECH
Daniel Vlasceanu / Radulescu Leonard
Daniel Vlasceanu / Radulescu Leonard 2-6 2-6
          12-06 Miercuri 19:30, ARCUL DE TRIUMF
Catalinoiu Marian / Leonard Cristescu
Cosmin Gurau / Bogdan Tersanski      6-4 6-4
          31-05 Vineri nu inainte de 21:00, DINAMO
Scinteia Gabriel / Ciprian Borodescu
Catalinoiu Marian / Leonard Cristescu      6-2 6-1
          02-06 Duminica nu inainte de 20:00, DINAMO
Cosmin Gurau / Bogdan Tersanski
Catalinoiu Marian / Leonard Cristescu      6-4 6-0
          01-06 Sambata nu inainte de 18:00, Tenis Club Drumul Taberei
Scinteia Gabriel / Ciprian Borodescu