DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Starter
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
BOGDAN Andrei / Iulia Roman3-06-037-20
Popescu Cristian Aurica / Alexandru Popescu2-14-230-24
Cosmin Gurau / Vilcescu Ciprian1-22-427-32
Michele Giove / Boccalini Ralph0-30-618-36
Cosmin Gurau / Vilcescu Ciprian      6-7 1-6
          02-06 Duminica 18:00, DINAMO
BOGDAN Andrei / Iulia Roman
Michele Giove / Boccalini Ralph      3-6 4-6
          05-06 Miercuri 20:30, ARCUL DE TRIUMF
Cosmin Gurau / Vilcescu Ciprian
Cosmin Gurau / Vilcescu Ciprian      4-6 4-6
          09-06 Duminica nu inainte de 18:00, GREEN TECH
Popescu Cristian Aurica / Alexandru Popescu
BOGDAN Andrei / Iulia Roman      6-4 6-3
          07-06 Vineri 20:30, ARCUL DE TRIUMF
Michele Giove / Boccalini Ralph
Popescu Cristian Aurica / Alexandru Popescu      4-6 2-6
          01-06 Sambata nu inainte de 16:00, DINAMO
BOGDAN Andrei / Iulia Roman
Popescu Cristian Aurica / Alexandru Popescu      6-2 6-2
          08-06 Sambata nu inainte de 19:00, GREEN TECH
Michele Giove / Boccalini Ralph
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Anca Teodoroiu / Carmen Bratucu2-15-345-32
Catalin Rotaru / Iancu Iulia2-14-339-34
Eduard Mateescu / Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu2-14-438-43
Andreea Sandulescu / Marin Ivana0-33-637-50
Andreea Sandulescu / Marin Ivana      7-6 4-6 3-6
          04-06 Marti 21:30, ARCUL DE TRIUMF
Catalin Rotaru / Iancu Iulia
Eduard Mateescu / Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu      4-6 6-4 6-4
          01-06 Sambata 13:00, DINAMO
Andreea Sandulescu / Marin Ivana
Andreea Sandulescu / Marin Ivana      6-4 1-6 2-6
          09-06 Duminica nu inainte de 16:00, GREEN TECH
Anca Teodoroiu / Carmen Bratucu
Catalin Rotaru / Iancu Iulia      7-6 6-1
          07-06 Vineri nu inainte de 21:30, DINAMO
Eduard Mateescu / Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu
Anca Teodoroiu / Carmen Bratucu      7-5 6-3
          06-06 Joi 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Catalin Rotaru / Iancu Iulia
Anca Teodoroiu / Carmen Bratucu      4-6 6-2 6-7
          09-06 Duminica nu inainte de 12:00, GREEN TECH
Eduard Mateescu / Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu