DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Entry
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) Anca Leordean                        
                                
             
01-06 Sambata nu inainte de 12:00   
6-4 2-6 6-1
Cristian Chiuta
                  
 Soptareanu Alexandru                              
       
31-05 Vineri 21:00
DINAMO   
6-2 6-3
Cristian Chiuta
                        
 Cristian Chiuta                              
                   
08-06 Sambata 14:00
GREEN TECH
6-4 6-3
Iulia Roman
            
                                
       Eduard Mateescu                        
                                
             
05-06 Miercuri 18:30
GREEN TECH   
4-6 6-4 6-3
Iulia Roman
                  
                                
       Iulia Roman                        
                         
09-06 Duminica nu inainte de 21:00
GREEN TECH   
7-6 6-2
Iulia Roman
      
                                
                                
       (2) Anca Teodoroiu                        
                                
             
30-05 Joi 21:00
GREEN TECH
WO
(2) Anca Teodoroiu
                  
                                
       Oana Sirbu                        
                                
                   
01-06 Sambata nu inainte de 20:00
DINAMO   
3-6 6-1 6-4
Huzum George
            
                                
       Eugen Tofan                        
                                
             
30-05 Joi 20:30
DINAMO   
7-6 6-1
Huzum George
                  
                                
       Huzum George