DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) Eugen Cojanu                        
                                
             
28-05 Marti 21:00
DINAMO   
4-6 6-4 6-4
(1) Eugen Cojanu
                  
 Catalin Rulea                              
       
27-05 Luni 21:00
DINAMO   
6-4 6-4
Cosmin Vlad
                        
 Cosmin Vlad                              
                   
11-06 Marti nu inainte de 21:00
DINAMO   
6-0 6-2
Marius Dima
            
 (4) Sorin Eugen Vijelie                              
       
27-05 Luni 19:30
DINAMO   
3-6 7-6 6-3
Daniel Grava
                        
 Daniel Grava                              
             
11-06 Marti 20:30
DINAMO   
3-6 6-1 7-6
Marius Dima
                  
 Bogdan Timariu                              
       
25-05 Sambata nu inainte de 18:00
GREEN TECH   
6-1 7-6
Marius Dima
                        
 Marius Dima                       
22-06 Sambata 19:00
GREEN TECH   
6-0 6-1
Dunca Iulian
      
                                
                                
       (2) Vladimir Gheorghe                        
                                
             
26-05 Duminica 18:00
GREEN TECH
6-3 6-3
Dunca Iulian
                  
 Dunca Iulian                              
       
25-05 Sambata 18:00
DINAMO   
6-3 6-3
Dunca Iulian
                        
 Silviu Mirea                              
                   
02-06 Duminica nu inainte de 16:00
DINAMO
6-1 6-3
Dunca Iulian
            
                                
       (3) Petre Adrian                        
                                
             
29-05 Miercuri nu inainte de 12:00
GREEN TECH   
6-4 0-6 7-6
Alexandru Corcodel
                  
 Ilina Florin                              
       
25-05 Sambata nu inainte de 14:00
Hard Work   
6-3 7-6
Alexandru Corcodel
                        
 Alexandru Corcodel