DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Theodor Stroescu3-06-142-25
Radulescu Leonard2-15-236-25
Antonio Frunzoi1-20-410-24
SCIRLET Ionel0-30-410-24
Radulescu Leonard     6-4 6-0
          15-05 Miercuri 21:00, DINAMO
Antonio Frunzoi
(3)SCIRLET Ionel 2-6 1-6
          12-05 Duminica nu inainte de 12:00, GREEN TECH
Radulescu Leonard
Radulescu Leonard     7-5 5-7 0-6
          08-05 Miercuri 19:00, DINAMO
(1)Theodor Stroescu
Antonio Frunzoi WO
          17-05 Vineri nu inainte de 21:30, Tenis Club Drumul Taberei
(3)SCIRLET Ionel
(1)Theodor Stroescu     6-2 6-4
          12-05 Duminica nu inainte de 20:00, Tenis Club Drumul Taberei
Antonio Frunzoi
(1)Theodor Stroescu     6-3 6-4
          11-05 Sambata nu inainte de 17:00, GREEN TECH
(3)SCIRLET Ionel
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Marcu Bucur Lavinia Florinda3-04-024-9
Dan Andrei Dumitru2-14-329-28
Florin Marius Coman1-23-430-28
Claudiu Chelaru0-30-46-24
Claudiu Chelaru     1-6 0-6
          15-05 Miercuri 21:30, GREEN TECH
Florin Marius Coman
(4)Dan Andrei Dumitru     6-1 6-4
          10-05 Vineri nu inainte de 21:00, DINAMO
Claudiu Chelaru
Claudiu Chelaru WO
          16-05 Joi nu inainte de 21:30, GREEN TECH
(2)Marcu Bucur Lavinia Florinda
Florin Marius Coman     6-3 1-6 4-6
          08-05 Miercuri nu inainte de 21:30, GREEN TECH
(4)Dan Andrei Dumitru
(2)Marcu Bucur Lavinia Florinda     6-3 6-4
          12-05 Duminica 10:00, GREEN TECH
Florin Marius Coman
(2)Marcu Bucur Lavinia Florinda     6-1 6-1
          11-05 Sambata 13:30, GREEN TECH
(4)Dan Andrei Dumitru