DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Entry
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Anca Teodoroiu3-06-143-30
Eugen Tofan2-15-242-30
Raluca Popa1-22-424-34
Razvan Hoffman0-30-623-38
Eugen Tofan     6-0 6-3
          21-05 Marti 19:00, DINAMO
Raluca Popa
(3)Razvan Hoffman     6-7 3-6
          11-05 Sambata nu inainte de 19:00, GREEN TECH
Eugen Tofan
Eugen Tofan     6-4 6-7 5-7
          12-05 Duminica nu inainte de 21:00, GREEN TECH
(1)Anca Teodoroiu
Raluca Popa     7-5 6-4
          12-05 Duminica 10:00, Tenis Club Drumul Taberei
(3)Razvan Hoffman
(1)Anca Teodoroiu     6-3 7-5
          11-05 Sambata nu inainte de 17:00, GREEN TECH
Raluca Popa
(1)Anca Teodoroiu     6-2 6-3
          17-05 Vineri nu inainte de 21:30, Tenis Club Drumul Taberei
(3)Razvan Hoffman
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Anca Leordean3-04-025-9
Soptareanu Alexandru2-14-232-30
Mihaela Cicortas1-21-415-26
Florea Valeria0-31-424-31
Mihaela Cicortas     0-6 2-6
          12-05 Duminica nu inainte de 18:00, Tenis Club Drumul Taberei
Anca Leordean
(4)Florea Valeria WO
          16-05 Joi 20:00, GREEN TECH
Mihaela Cicortas
Mihaela Cicortas     6-2 4-6 3-6
          19-05 Duminica nu inainte de 12:00, GREEN TECH
(2)Soptareanu Alexandru
Anca Leordean     6-2 7-5
          11-05 Sambata nu inainte de 15:00, GREEN TECH
(4)Florea Valeria
(2)Soptareanu Alexandru WO
          24-05 Vineri 20:30, GREEN TECH
Anca Leordean
(2)Soptareanu Alexandru     7-6 5-7 6-4
          12-05 Duminica nu inainte de 16:00, Tenis Club Drumul Taberei
(4)Florea Valeria