DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Bogdan Timariu3-02-118-10
Alexandru Corcodel2-15-242-35
Razvan Radulescu1-23-430-35
Victor Iacob0-31-420-30
Alexandru Corcodel     6-7 6-3 6-4
          12-05 Duminica nu inainte de 12:00, GREEN TECH
Victor Iacob
(3)Razvan Radulescu 4-6 6-4 5-7
          15-05 Miercuri 12:00, GREEN TECH
Alexandru Corcodel
Alexandru Corcodel     7-6 ab
          11-05 Sambata nu inainte de 10:00, Tenis Club Drumul Taberei
(1)Bogdan Timariu
Victor Iacob 4-6 2-6
          21-05 Marti 19:00, DINAMO
(3)Razvan Radulescu
(1)Bogdan Timariu WO
          13-05 Luni 21:30, Tenis Club Drumul Taberei
Victor Iacob
(1)Bogdan Timariu     6-1 6-2
          12-05 Duminica 12:00, Tenis Club Drumul Taberei
(3)Razvan Radulescu
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Silviu Mirea2-15-344-31
Marius Dima2-15-345-36
Catalin Rulea2-15-339-40
Sabina Cojanu0-30-617-38
Silviu Mirea     6-2 6-0
          08-05 Miercuri 21:30, GREEN TECH
Sabina Cojanu
(4)Marius Dima     6-3 3-6 6-7
          12-05 Duminica nu inainte de 18:00, Tenis Club Drumul Taberei
Silviu Mirea
Silviu Mirea     6-7 6-1 4-6
          09-05 Joi 21:30, Tenis Club Drumul Taberei
(2)Catalin Rulea
Sabina Cojanu     6-7 2-6
          09-05 Joi nu inainte de 21:30, DINAMO
(4)Marius Dima
(2)Catalin Rulea     6-1 7-6
          12-05 Duminica nu inainte de 21:00, GREEN TECH
Sabina Cojanu
(2)Catalin Rulea     2-6 7-5 3-6
          11-05 Sambata nu inainte de 18:00, GREEN TECH
(4)Marius Dima