DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work

Adresa: Arcul de Triumf - in spatele cladirii COR / Dinamo - Sos. Stefan cel Mare, nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai. , Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 /
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Nicolae-Gabriel Gorunescu2-15-338-34
Bosoanca Catalin2-14-433-35
Serban Barbu1-24-438-38
Cezar Ganea1-22-428-30
Cezar Ganea     4-6 4-6
          12-05 Duminica nu inainte de 15:00, GREEN TECH
Serban Barbu
(3)Catalin Bosoanca     3-6 3-6
          18-05 Sambata nu inainte de 16:30, GREEN TECH
Cezar Ganea
Cezar Ganea     4-6 4-6
          16-05 Joi nu inainte de 21:30, DINAMO
(1)Nicolae-Gabriel Gorunescu
Serban Barbu     4-6 6-2 3-6
          11-05 Sambata nu inainte de 16:30, GREEN TECH
(3)Catalin Bosoanca
(1)Nicolae-Gabriel Gorunescu     6-3 4-6 6-4
          22-05 Miercuri 21:00, DINAMO
Serban Barbu
(1)Nicolae-Gabriel Gorunescu     1-6 6-1 3-6
          14-05 Marti 21:00, GREEN TECH
(3)Catalin Bosoanca
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Cristian Miu3-06-245-24
Sorin Berechet2-15-341-39
Sirbu Marian1-22-422-28
Catalin Finta0-30-47-24
Catalin Finta     2-6 4-6
          12-05 Duminica nu inainte de 19:00, GREEN TECH
Sorin Berechet
(4)Sirbu Marian WO
          11-05 Sambata nu inainte de 15:00, GREEN TECH
Catalin Finta
Catalin Finta     1-6 0-6
          21-05 Marti nu inainte de 21:00, DINAMO
(2)Cristian Miu
Sorin Berechet     6-2 1-6 7-6
          13-05 Luni nu inainte de 21:30, DINAMO
(4)Sirbu Marian
(2)Cristian Miu     6-3 6-7 7-5
          19-05 Duminica nu inainte de 18:00, GREEN TECH
Sorin Berechet
(2)Cristian Miu     6-1 2-6 6-1
          12-05 Duminica nu inainte de 14:00, GREEN TECH
(4)Sirbu Marian