DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Galactic
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Aurelian Virga2-14-230-19
Iordan Cristian2-14-232-22
Catalin Aurelian Pilaf1-22-420-27
Moisescu Gabriel1-22-418-32
Moisescu Gabriel     1-6 2-6
          12-05 Duminica nu inainte de 20:00, GREEN TECH
Catalin Aurelian Pilaf
(3)Iordan Cristian 4-6 4-6
          11-05 Sambata nu inainte de 15:00, GREEN TECH
Moisescu Gabriel
Moisescu Gabriel 3-6 0-6
          08-05 Miercuri nu inainte de 13:30, GREEN TECH
(1)Aurelian Virga
Catalin Aurelian Pilaf 1-6 3-6
          14-05 Marti 19:00, DINAMO
(3)Iordan Cristian
(1)Aurelian Virga     6-3 6-1
          11-05 Sambata 12:00, Tenis Club Drumul Taberei
Catalin Aurelian Pilaf
(1)Aurelian Virga     3-6 3-6
          15-05 Miercuri 18:00, GREEN TECH
(3)Iordan Cristian
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Andrei Munteanu3-04-025-18
Baluta Claudiu Alexandru2-14-025-11
Tiberiu Purdea1-22-425-31
Alexandru Bogdan Antoniu0-30-622-37
Andrei Munteanu     6-4 7-6
          11-05 Sambata nu inainte de 20:00, Tenis Club Drumul Taberei
Alexandru Bogdan Antoniu
(4)Baluta Claudiu Alexandru WO
          16-05 Joi nu inainte de 21:30, DINAMO
Andrei Munteanu
Andrei Munteanu 6-4 6-4
          14-05 Marti 21:00, Hard Work
(2)Tiberiu Purdea
Alexandru Bogdan Antoniu     3-6 3-6
          14-05 Marti nu inainte de 21:00, Hard Work
(4)Baluta Claudiu Alexandru
(2)Tiberiu Purdea     6-2 6-4
          25-05 Sambata 12:00, DINAMO
Alexandru Bogdan Antoniu
(2)Tiberiu Purdea     0-6 5-7
          15-05 Miercuri 20:30, GREEN TECH
(4)Baluta Claudiu Alexandru