DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Stelar
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Voicu Nicolae3-04-127-22
Mihai Marinescu2-15-237-23
Brateanu Silviu Dragos1-20-412-25
Mircea Netea0-30-26-12
Mihai Marinescu 6-3 6-0
          12-05 Duminica 18:00, Tenis Club Drumul Taberei
Brateanu Silviu Dragos
(3)Mircea Netea     3-6 3-6
          09-05 Joi 21:30, GREEN TECH
Mihai Marinescu
Mihai Marinescu     3-6 6-2 4-6
          11-05 Sambata 13:00, Tenis Club Drumul Taberei
(1)Voicu Nicolae
Brateanu Silviu Dragos WO
          17-05 Vineri 20:00, Tenis Club Drumul Taberei
(3)Mircea Netea
(1)Voicu Nicolae     6-4 7-5
          08-05 Miercuri 17:00, GREEN TECH
Brateanu Silviu Dragos
(1)Voicu Nicolae     3-6 7-5 6-1
          12-05 Duminica 10:00, Tenis Club Drumul Taberei
(3)Mircea Netea
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Eduard Stoian3-04-024-8
Dumitrescu Doru2-14-435-36
Catalin Fluturas1-23-427-39
Bogdan Timariu0-31-426-29
Eduard Stoian WO
          14-05 Marti nu inainte de 21:30, GREEN TECH
Bogdan Timariu
(4)Catalin Fluturas     2-6 1-6
          11-05 Sambata nu inainte de 15:00, Tenis Club Drumul Taberei
Eduard Stoian
Eduard Stoian     6-4 6-1
          12-05 Duminica 13:00, GREEN TECH
(2)Dumitrescu Doru
Bogdan Timariu     6-7 6-7
          12-05 Duminica nu inainte de 14:00, Tenis Club Drumul Taberei
(4)Catalin Fluturas
(2)Dumitrescu Doru     3-6 6-4 6-4
          11-05 Sambata 13:00, Tenis Club Drumul Taberei
Bogdan Timariu
(2)Dumitrescu Doru     3-6 6-3 6-1
          09-05 Joi 21:00, DINAMO
(4)Catalin Fluturas